Modelljärnväg Fleischmann, Roco, Atlas mm

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MODELLJÄRNVÄG Atlas, Fleischmann (piccolo), Roco, Kibri, Wiking mm, vagnar i originallådor, hus/byggnader, Wiking bilar/buss/lastbilar i originallådor, räls (Roco) mm

slitage, skador

714169

2019-12-22