Dhan Lundmark halvhornskniv Byske
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DHAN LUNDMARK halvhornskniv, Byske, signerad samt daterad vid slida Dhan -87, skaft i horn och masurbjörk, blad i stål, slida i graverat horn i form av renar, längd ca 19,5 cm
Ingår i temaauktionen "Duodji"
Smärre slitage
714170
2019-12-30