Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KRISTINA ASSARSSON (1957): "Den gamla bron", signerad Kristina Assarsson, olja på duk, ca 45x61 cm
Skador: Mindre krackelyr
714173
2020-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här