Kristina Assarson oljemålning

Kristina Assarson oljemålning
Kristina Assarson oljemålning
Kristina Assarson oljemålning
Kristina Assarson oljemålning

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KRISTINA ASSARSSON (1957): "Den gamla bron", signerad Kristina Assarsson, olja på duk, ca 45x61 cm

Skador: Mindre krackelyr

714173

2020-01-17