Ingvar Gustavsson halvhornskniv, Långträsk
Klubbat för:
1 300 SEK
1 500 SEK
INGVAR GUSTAVSSON, halvhornskniv, Långträsk, Arvidsjaur, monogramsignerad IG, skaft i horn, blad i stål signerat Töre, slida i läder och graverat horn, längd ca 20,5 cm
Ingår i temaauktionen "Duodji"
Smärre slitage
714174
2019-12-30