Ingrig Nilsson olja på duk

Ingrig Nilsson olja på duk
Ingrig Nilsson olja på duk
Ingrig Nilsson olja på duk
Ingrig Nilsson olja på duk

Såld för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

INGRID NILSSON (född 1945): "Vallmoblom", signerad, olja på duk, mått ca 53x63 cm

714175

2020-01-17