Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OSSIAN ELGSTRÖM (1883-1950): "Gudarna frost och snö bära tystnaden genom ödemarken", monogramsignerad och daterad 1932, blyertssignerad, blandteknik, ca 48x37 cm
något gulnad
714197
2019-12-15
Gör en kostnadsfri värdering här