Ossian Elgström tuschlavering

Ossian Elgström tuschlavering
Ossian Elgström tuschlavering
Ossian Elgström tuschlavering
Ossian Elgström tuschlavering

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OSSIAN ELGSTRÖM (1883-1950): "Gudarna frost och snö bära tystnaden genom ödemarken", monogramsignerad och daterad 1932, blyertssignerad, blandteknik, ca 48x37 cm

något gulnad

714197

2019-12-15