Curt Clemens pastell

Curt Clemens pastell
Curt Clemens pastell

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CURT CLEMENS (1911-1947): Sonen Lennart i lampans sken, signerad och daterad 1945, pastell på papper, ca 46x62 cm

714200

2019-12-15