Hans-Erik Eriksson Stockholm stad

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS-ERIK ERIKSSON (1921-1998): Kungliga slottet, signerad Hans-Erik Eriksson, olja på pannå, mått ca 60,5x42 cm

Svensk privatsamling

714258

2019-12-16