Fickur London 1700-talets första del
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FICKUR, London, 1700-talets första del, otydlig signatur, silver, spindelur, serie nr. 423, diam ca 49 mm, diam inkl ytterboett ca 56 mm, uppdragsnyckel medföljer ej
Åldersrelaterat slitage. Senare urtavla. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
714278
2019-12-29