Brudklänning sent 1800-tal
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BRUDKLÄNNING, sent 1800-tal, svart siden, spetsbroderade kanter på kragen samt på ärmar, ryggens längd ca 132 cm, ca strl 38-40
Åldersrelaterad slitage, hål, bristningar, lagningar, skrynklig
714299
2019-12-16