Parasol sent 1800-tal

Parasol sent 1800-tal
Parasol sent 1800-tal
Parasol sent 1800-tal
Parasol sent 1800-tal
Parasol sent 1800-tal
Parasol sent 1800-tal
Parasol sent 1800-tal
Parasol sent 1800-tal
Parasol sent 1800-tal
Parasol sent 1800-tal

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

800 SEK

PARASOL, sent 1800-tal, bomull med vita spetskanter, handtag i bemålat trä, längd ca 97 cm

Åldersrelaterad slitage, skör, missfärgningar, smärre skador

714301

2019-12-16