Servis Hertha Bengtsson
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
HERTHA BENGTSSON, "Koka Blå", 50 dlr, mat- och kaffeservisdelar, Rörstrand, porslin, bestående av 8 mattallrikar, 8 djupa, 6 förrätttallrika, 4 assietter, 2+1 skål, 2 formar, 2+1 uppläggningsfat, 3 karotter med lock, burk med lock, 7 kaffekoppar med fat, 2 äggkoppar, kanna, gräddkanna och sockerskål
Bruksslitage och repor
714318
2019-12-16