Servis Hertha Bengtsson

Servis Hertha Bengtsson
Servis Hertha Bengtsson
Servis Hertha Bengtsson
Servis Hertha Bengtsson
Servis Hertha Bengtsson
Servis Hertha Bengtsson
Servis Hertha Bengtsson
Servis Hertha Bengtsson
Servis Hertha Bengtsson
Servis Hertha Bengtsson
Servis Hertha Bengtsson
Servis Hertha Bengtsson
Servis Hertha Bengtsson
Servis Hertha Bengtsson

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HERTHA BENGTSSON, "Koka Blå", 50 dlr, mat- och kaffeservisdelar, Rörstrand, porslin, bestående av 8 mattallrikar, 8 djupa, 6 förrätttallrika, 4 assietter, 2+1 skål, 2 formar, 2+1 uppläggningsfat, 3 karotter med lock, burk med lock, 7 kaffekoppar med fat, 2 äggkoppar, kanna, gräddkanna och sockerskål

Bruksslitage och repor

714318

2019-12-16