Skulptur i form av fågel

Skulptur i form av fågel
Skulptur i form av fågel
Skulptur i form av fågel
Skulptur i form av fågel
Skulptur i form av fågel
Skulptur i form av fågel
Skulptur i form av fågel
Skulptur i form av fågel
Skulptur i form av fågel
Skulptur i form av fågel
Skulptur i form av fågel
Skulptur i form av fågel

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULPTUR i form av fågel, 1900-talets andra hälft, oidentifierad konstnär, ben i rödbemålat järn, kropp i gipsbinder, näbb i trä, totalhöjd ca 100, bredd ca 100 cm

Bruksslitage

714360

2019-12-17