Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PARAPLYGLAS, 22 st., klar glasmassa, 1800-talets mitt/andra hälft, fot med knapp, höjd ca 10-13 cm
Smärre slitage, två med fotringsnagg
714366
2019-12-16
Gör en kostnadsfri värdering här