Stolar John Herbert
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, STOLAR, 4 st, 1960-tal, England, massiv teak, mörkbetsade, design John Herbert, för A Younger, sitsar klädda i svart läder, sitthöjd ca 45 cm
Se även auktionsnummer 714358
Bruksslitage, skinn ställvist med slitage, revor och hål
714369
2019-12-16