Stolar John Herbert

Stolar John Herbert
Stolar John Herbert
Stolar John Herbert
Stolar John Herbert
Stolar John Herbert
Stolar John Herbert
Stolar John Herbert
Stolar John Herbert
Stolar John Herbert
Stolar John Herbert
Stolar John Herbert
Stolar John Herbert

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, STOLAR, 4 st, 1960-tal, England, massiv teak, mörkbetsade, design John Herbert, för A Younger, sitsar klädda i svart läder, sitthöjd ca 45 cm

Se även auktionsnummer 714358

Bruksslitage, skinn ställvist med slitage, revor och hål

714369

2019-12-16