Marc Chagall, Nu à la Corbeille de Fruits

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

15 000 SEK

MARC CHAGALL (Ryssland/Frankrike, 1887-1985): "The trough", 1924, litografi, bildyta ca 30,5 x 24,1 cm, signerad Marc Chagall och numrerad 50/100

Mourlot 25

Något gulnat blad, ej examinerad ur ram

714373

2019-12-17