Marc Chagall, Nu à la Corbeille de Fruits
Klubbat för:
9 600 SEK
Utropspris
15 000 SEK
MARC CHAGALL (Ryssland/Frankrike, 1887-1985): "The trough", 1924, litografi, bildyta ca 30,5 x 24,1 cm, signerad Marc Chagall och numrerad 50/100
Mourlot 25
Något gulnat blad, ej examinerad ur ram
714373
2019-12-17