Pablo Picasso litografi

Pablo Picasso litografi
Pablo Picasso litografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PABLO PICASSO (1881-1973) efter, figurkomposition, signerad i trycket, numererad 611/1000, litografi, bladmått 65x48 cm

714377

2019-12-16