Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VASER, LJUSSTAKAR, 8 st., färgad glasmassa, främst Finland, 1900-talets andra hälft, "Carmen", "Pompadour", med flera, höjd ca 14-24 cm
Slitage
714378
2019-12-16
Gör en kostnadsfri värdering här