Vaser och ljusstakar glas

Vaser och ljusstakar glas
Vaser och ljusstakar glas
Vaser och ljusstakar glas
Vaser och ljusstakar glas
Vaser och ljusstakar glas
Vaser och ljusstakar glas

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VASER, LJUSSTAKAR, 8 st., färgad glasmassa, främst Finland, 1900-talets andra hälft, "Carmen", "Pompadour", med flera, höjd ca 14-24 cm

Slitage

714378

2019-12-16