Anders Zorn
Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ANDERS ZORN (1860-1920): ´´Gärdesgård´´, 1913, signerad med blyerts Zorn, signerad och daterad Zorn 1913 i plåten, etsning, 24,9x19,9 cm
LITTERATUR: Asplund 257, Hjert & Hjert 267
Tema Bauer & Zorn
714387
2019-12-17