Carl Larsson

Carl Larsson
Carl Larsson

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARL LARSSON, efter (1853-1919): "Den glada festen", signerad i plåten, litografi, Tr. Gen Stab Lit Anst, 35,5x28 cm
Hjert & Hjert nr 5

Gulnad

714389

2019-12-17