Kuverttallrikar tenn 1900-tal

Kuverttallrikar tenn 1900-tal
Kuverttallrikar tenn 1900-tal
Kuverttallrikar tenn 1900-tal
Kuverttallrikar tenn 1900-tal
Kuverttallrikar tenn 1900-tal
Kuverttallrikar tenn 1900-tal
Kuverttallrikar tenn 1900-tal
Kuverttallrikar tenn 1900-tal
Kuverttallrikar tenn 1900-tal
Kuverttallrikar tenn 1900-tal

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KUVERTTALLRIKAR, 6+6+4, tenn, 1900-talets andra hälft, av varierande tillverkare (Schreuder & Olsson, Tele Tinn samt Gränna Tenn, diameter ca 27-30 cm

Slitage, repor

714390

2019-12-16