Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ANDERS ZORN (1860-1920): "Tidigt", 1914, signerad Zorn, etsning, ca 24,7x17,8 cm
LITTERATUR: Asplund 260, Hjert & Hjert 272, ZG 262
Tema Bauer & Zorn
gulnad
714400
2019-12-17
Gör en kostnadsfri värdering här