Anders Zorn

Anders Zorn
Anders Zorn
Anders Zorn
Anders Zorn

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): "Svanen", 1915, signerad Zorn, etsning, ca 24,8x19,7 cm.

LITTERATUR: Asplund 269, Hjert & Hjert 276, ZG 269

Tema Bauer & Zorn

714402

2019-12-17