Pall 1800-tal

Pall 1800-tal
Pall 1800-tal
Pall 1800-tal
Pall 1800-tal
Pall 1800-tal
Pall 1800-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PALL, trä, 1800-talets andra hälft, skuren dekor, bemålad i svart, röd plyschklädsel, höjd ca 45 cm

Slitage

714405

2019-12-16