Figurer

Figurer
Figurer
Figurer
Figurer

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURER, 11 st., metall och brons, 1900-talets början, i form av djur, höjd ca 2-4, längd 2-6 cm

Slitage

714411

2019-12-16