Pafond art deco

Pafond art deco
Pafond art deco
Pafond art deco
Pafond art deco
Pafond art deco
Pafond art deco
Pafond art deco
Pafond art deco
Pafond art deco
Pafond art deco

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PLAFOND, 1930-tal, art deco, frostat glas, med sjöjungfrur, höjd ca 28, diameter 70 cm

Obetydlig nagg

714412

2019-12-17