Anders Zorn

Anders Zorn
Anders Zorn
Anders Zorn
Anders Zorn

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): ´´Modell framför tavla´´ signerad Zorn, etsning, 1910, 19,7x14,9 cm.

LITTERATUR: Asplund 235, Hjert & Hjert 256,

Tema Bauer & Zorn

Gulnad

714429

2019-12-17