Karl Andersson & Söner matbord
2019-12-16
714431
| Klubbat belopp | 9 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KARL ANDERSSON & SÖNER, matbord, 1900-talets andra hälft, underrede i bok, bordsskiva i masurbjörk, etikettmärkt, höjd cm 73, diameter 130, 2 iläggsskivor vardera bredd 45 cm medföljer
Bruksslitage, smärre skador