Karl Andersson & Söner matbord

Klubbat för:

9 600 SEK

3 000 SEK

KARL ANDERSSON & SÖNER, matbord, 1900-talets andra hälft, underrede i bok, bordsskiva i masurbjörk, etikettmärkt, höjd cm 73, diameter 130, 2 iläggsskivor vardera bredd 45 cm medföljer

Bruksslitage, smärre skador

714431

2019-12-16