Charles Jordan skor

Charles Jordan skor
Charles Jordan skor
Charles Jordan skor
Charles Jordan skor
Charles Jordan skor
Charles Jordan skor
Charles Jordan skor
Charles Jordan skor
Charles Jordan skor
Charles Jordan skor
Charles Jordan skor
Charles Jordan skor

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

CHARLES JORDAN, skor, 1960-tal, pumps i satin och plast, klack höjd ca 8 cm, storlek ca 38

Patina/ bruksslitage

714434

2020-01-03