Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ANDERS ZORN (1860-1920): "Sommar", signerad Zorn, etsning, 17,8x12 cm, utförd 1907
LITTERATUR
Asplund 211, Hjert & Hjert 248, ZG 211, 1 état, sällsynt
Tema Bauer & Zorn
Gulnad
714442
2019-12-17
Gör en kostnadsfri värdering här