Anders Zorn

Anders Zorn
Anders Zorn
Anders Zorn
Anders Zorn

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): "Sommar", signerad Zorn, etsning, 17,8x12 cm, utförd 1907

LITTERATUR
Asplund 211, Hjert & Hjert 248, ZG 211, 1 état, sällsynt

Tema Bauer & Zorn

Gulnad

714442

2019-12-17