Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
STOLAR, 5 st, 1800-talets första hälft, björk, sits i tagel, sitthöjd ca 49 cm
En stol senare (1900-tal), renoverade och kompleterade, bruksslitage
714448
2019-12-16
Gör en kostnadsfri värdering här