Klubbat för:
1 100 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
CARL LARSSON (1853-1919): ´´Gunlög´´, etsning, signerad, ca 29,5x22,5 cm
Zustandsbeschreibung
Gulnad, skadat ram, saknar glas, veck
714454
2019-12-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner