Carl Larsson

Carl Larsson
Carl Larsson

Klubbat för:

1 100 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

CARL LARSSON (1853-1919): ´´Gunlög´´, etsning, signerad, ca 29,5x22,5 cm

Zustandsbeschreibung

Gulnad, skadat ram, saknar glas, veck

714454

2019-12-17