Klubbat för:
5 000 SEK
Schätzwert
6 000 SEK
Beschreibung
ANDERS ZORN (1860-1920): "Lots", signerad Zorn, signerad Zorn i plåten, 1919, etsning, 17,7x11,8 cm
LITTERATUR: Asplund 285, Hjert & Hjert 286, ZG 285
Tema Bauer & Zorn
Zustandsbeschreibung
Gulnad, veck
714457
2019-12-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner