Gästabudsknivar, 3 st 1700-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 500 SEK

GÄSTABUDSKNIVAR, 1700-tal, mässing, koppar och stål, varav 1 med med infälld gaffel i skaftet, dekor av drakhuvud, längd 11 cm

Smärre åldersrelaterat slitage

714484

2019-12-15