Klubbat för:
2 600 SEK
2 000 SEK
MULBERRY, resegarderob, scorchgrain och läder, rutigt foder, med axelrem och galge, etikettmärkt Made in Italy, ca 43, 55x12 cm
Brukslitage, smärre skador
714495
2019-12-16