Mulberry väska Pret-â-porter

Mulberry väska Pret-â-porter
Mulberry väska Pret-â-porter
Mulberry väska Pret-â-porter
Mulberry väska Pret-â-porter
Mulberry väska Pret-â-porter
Mulberry väska Pret-â-porter
Mulberry väska Pret-â-porter
Mulberry väska Pret-â-porter
Mulberry väska Pret-â-porter
Mulberry väska Pret-â-porter

Klubbat för:

2 600 SEK

2 000 SEK

MULBERRY, resegarderob, scorchgrain och läder, rutigt foder, med axelrem och galge, etikettmärkt Made in Italy, ca 43, 55x12 cm

Brukslitage, smärre skador

714495

2019-12-16