Reseikon Ryssland

Reseikon Ryssland
Reseikon Ryssland
Reseikon Ryssland
Reseikon Ryssland
Reseikon Ryssland
Reseikon Ryssland

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RESEIKON, omkring 1900, delvis förgyllt silver, Ryssland, ca 5x4,5 cm

Smärre bruksslitage

714546

2019-12-16