Carl von Kügelgen Helsingfors

Carl von Kügelgen Helsingfors
Carl von Kügelgen Helsingfors
Carl von Kügelgen Helsingfors
Carl von Kügelgen Helsingfors

Klubbat för:

140 EUR

Utropspris

200 EUR

LITOGRAFI, Helsingfors, efter Carl von Kügelgen, daterad 1823, Ur verket, "Vues pittoresques de la Finlande.", tryckt i S:t Petersburg 1823-1824. bildstorlek 34x41 cm

Ej examinerad ur ram

714579

2019-12-18