Klubbat för:
140 EUR
Utropspris
200 EUR
LITOGRAFI, Helsingfors, efter Carl von Kügelgen, daterad 1823, Ur verket, "Vues pittoresques de la Finlande.", tryckt i S:t Petersburg 1823-1824. bildstorlek 34x41 cm
Ej examinerad ur ram
714579
2019-12-18
Gör en kostnadsfri värdering här