Blombord zink

Blombord zink
Blombord zink
Blombord zink
Blombord zink
Blombord zink
Blombord zink
Blombord zink
Blombord zink

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BLOMBORD, 1900-talets första hälft, furu, zinkinsats, höjd ca 67, 77x38 cm

Bruksslitage, slitage på zinkplåten, repor, smärre avslag

714587

2019-12-17