Bertil Tägtström

Bertil Tägtström
Bertil Tägtström
Bertil Tägtström
Bertil Tägtström

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BERTIL TÄGTSTRÖM (1878-?): landskapsmotiv, olja på duk, signerad, daterad 1968, mått 50x72 cm

Sedvanligt ytslitage

714591

2019-12-21