Richard Durando Togo

Richard Durando Togo
Richard Durando Togo
Richard Durando Togo
Richard Durando Togo

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RICHARD DURANDO TOGO (1910-?): kvinna i röd klänning, olja på duk, bildmått 65x91 cm

Sedvanligt ytslitage

714596

2019-12-21