Rörstrand servis Jenny

Rörstrand servis Jenny
Rörstrand servis Jenny
Rörstrand servis Jenny
Rörstrand servis Jenny
Rörstrand servis Jenny
Rörstrand servis Jenny
Rörstrand servis Jenny
Rörstrand servis Jenny
Rörstrand servis Jenny
Rörstrand servis Jenny

Klubbat för:

650 SEK

1 500 SEK

RÖRSTRAND, "Jenny", servis, 57 dlr, porslin, bestående av: 12 mattallrikar (11 tallrikar med diam ca 23,5 cm samt 1 tallrik med diam ca 24 cm), 12 matassietter (21 cm), 11 djupa tallrikar (21 cm), 10 tekoppar med underfat, 10 assietter (9 st med diam 18 cm samt 1 st med diam 17,5 cm), 1 karott

bruksslitage, nagg förekommer

714597

2019-12-20