Kandelbarar

Kandelbarar
Kandelbarar
Kandelbarar
Kandelbarar
Kandelbarar
Kandelbarar
Kandelbarar
Kandelbarar
Kandelbarar
Kandelbarar
Kandelbarar
Kandelbarar

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, 1900-tal, förgylld metall, sockel i sten, höjd ca 56 cm

Lagningar

714605

2019-12-16