Spegel 1960-tal

Spegel 1960-tal
Spegel 1960-tal
Spegel 1960-tal
Spegel 1960-tal
Spegel 1960-tal
Spegel 1960-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, 1960-tal, teak, etikettmärkt "G&T VA Kristallglas", 97x45 cm

Smärre bruksslitage

714611

2019-12-18