Karmstolar

Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar

Klubbat för:

2 600 SEK

3 000 SEK

OTTO WAGNER, 1 par, Thonet, karmstol, Stol nr 6526, 1900-talets andra hälft, stomme i betsat trä, klädsel i brunt skinn, sitthöjd ca 49 cm

Slitage

714628

2019-12-18