Klubbat för:
2 600 SEK
3 000 SEK
OTTO WAGNER, 1 par, Thonet, karmstol, Stol nr 6526, 1900-talets andra hälft, stomme i betsat trä, klädsel i brunt skinn, sitthöjd ca 49 cm
Slitage
714628
2019-12-18