Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KAJ FRANCK (1911-1989): Vaser, 5+1 st, "Hyrrä", Nuutajärvi Notsjö, en signerad och daterad Kaj Franck -61, delvis etikettmärkta, höjd 17 cm
714646
2019-12-16
Gör en kostnadsfri värdering här