Kaj Franck vaser

Kaj Franck vaser
Kaj Franck vaser
Kaj Franck vaser
Kaj Franck vaser
Kaj Franck vaser
Kaj Franck vaser
Kaj Franck vaser
Kaj Franck vaser

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KAJ FRANCK (1911-1989): Vaser, 5+1 st, "Hyrrä", Nuutajärvi Notsjö, en signerad och daterad Kaj Franck -61, delvis etikettmärkta, höjd 17 cm

714646

2019-12-16