Fällbart brickbord

Fällbart brickbord
Fällbart brickbord
Fällbart brickbord
Fällbart brickbord
Fällbart brickbord
Fällbart brickbord
Fällbart brickbord
Fällbart brickbord

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRICKBORD, 1900-talets mitt, England, hopfällbart, Simplus, "Fold-away trolley", brickor av plastlaminat med dekor av blommor, höjd ca 70, 67x42 cm

Bruksslitage

714652

2019-12-16