Salongsgrupp gustaviansk stil
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SALONGSGRUPP, 5 delar, 1900-talets början, gustaviansk stil, skuren dekor, bemålade, bestående av Soffa, längd 185, stolar, 1 par, karmstolar, 1 par, sitthöjd 45 cm
Ytslitage, tyg med fläckar och mindre släpp av kantband
714656
2019-12-20